II. Основна частина уроку.
Тема: Одяг.
Цілі:
Практичні: удосконалити лексичні навички, активізувати лексичний матеріал, удосконалювати навички говоріння, письма, читання, аудіювання, практикувати у вживанні the Present Continuous, розвивати навички аудіювання тексту з метою пошуку необхідної інформації, повторити кольори
Освітня: розширювати кругозір учнів.
Розвиваючі: розвивати мовну здогадку і мовленнєву реакцію учнів, навички аудіювання, читання, письма, говоріння, розвивати лексичні навички, розвивати граматичні навички, вживаючи the Present Continuous, розвивати фонетичні навички, розвивати самостійність у праці.
Виховні: виховувати почуття ввічливості, чуйність у стосунках з однокласниками,
виховувати любов до англійської мови.
Обладнання уроку: дошка, роздатковий матеріал із завданнями, комп’ютер.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. Вступна частина уроку. Введення в іншомовну атмосферу.
1. Оргмомент. Привітання.
Teacher: Good morning, children. I’m glad to see you.
What a fine morning!
The day is sunny and bright.
My dear children, am I right?
Pupils: Yes, you are right.
Т. Do you like English lessons?
Р. Yes, we do.
Т. Are you ready for the lesson?
Р. Yes, we are.
Т. Do you like to sing?
Р. Yes, we do.
Т. Let’s sing together a very good song “Hello”.
Today we have many guests. Tell them Good morning.
2. Повідомлення теми і мети уроку. Мотивація.
At the our lesson we shall read, write, speak English, listen to the English dialogue, do interesting tasks to show that we can do on theme "Clothes". I hope you will do it well.
Many names of clothes come to us from the English language. Their names almost coincide with Ukrainian. You know them? (Багато назв предметів одягу прийшли до нас з англ. мови. Їх назви майже повністю збігаються з українськими. Знаєте які?) (sweater, jeans, jumper, cap, uniform, bandana, sandals, cardigan, pullover, boots, french, pajamas)
3. Фонетична хвилинка. Phonetic minute.
· Now revise the words that we need for our lesson.
Повторення назв одягу за малюнками з вчителем.
· Гра «Сніжний ком» (My favourite clothes is a … (dress, …))
4. Мовленнєва зарядка. Let’s sing.
Вивчення пісні «The kittens` clothes» (для повторення назв одягу)
II. Основна частина уроку.
1. Робота з текстом (с.29,в.3)
1) підготовка до читання: бесіда за малюнком вправи.
· Whom can you see in the picture?
· What are their names?
· What are they wearing? (a school uniform)
2) етап читання:
· самостійне читання, виписування назв одягу.
· читання ланцюжком
3) перевірка прочитанного: відповіді на запитання (с.29,в.4)
2. Комп’ютерна гра «Одягни мене».
3. Аудіювання діалогу.
Запитання:
· Where are the girls going? (to the river)
· What is Nastya going to wear? (a pair of shorts and a T-shirt)
· What is Ira going to wear? (a skirt and a T-shirt)
· What shouldn’t they forget to put on? (a hat)
4. Письмо. Повторення the Present Continuous. За таблицею скласти речення.
I | am | |
He / she | is | wearing (a) … |
You / we / they | are |
Nurses | is am are | wearing | costumes |
Singers | a dress | ||
І | a jacket | ||
A secretary | jeans | ||
Hairdressers | a trousers | ||
A lower | a raincoat | ||
A web designer | a skirt | ||
Firefighters | a shirt | ||
A manager | a jumper | ||
A teacher | uniforms |
5. Фізкультхвилинка. Музична пауза. Let’s sing and dance together “HokeyPokey”.
T: Now, let’s have a break and relax. We’ll listen to the song “Hokey Pokey” and do some exercises.