Гра «Лікар і пацієнти»

Табірна програма 2015 р.

Й день

Вік 5-7 років

Тема уроку: Я більше дізнаюся про Бога. Його очі.

Мета:

- Розказати вихованцям, що Бог всевидючий;

- Донести, що Він хоче бачити в них чисту внутрішність;

- Спонукати їх пильнувати за тим, на що вони дивляться і що бачать, і робити правильний вибір для того, щоб побачити потім Його у небі.

 

Головна істина :Бог бачить все!

Золотий вірш: «… Очі Твої відкриті на всі дороги людських синів, щоб кожному дати згідно з його дорогою.» Єремії 32:19

 

Біблійна історія: Притча про милосердного самарянина. Лк. 10:30-35.

 

Хід уроку

І. Організаційна частина.

Вітання.

Привітайтесь з дітьми посмішкою, щоб вони почували себе бажаними.

- У всіх хороший настрій? Поділимось ним з ближніми.

- Посміхніться один одному.

- Потисніть руку тому, хто праворуч і ліворуч.

- Загляньте в очі і дізнайтесь, який колір очей у ваших друзів.

- А зараз перевіримо, чи у всіх хороший зір? Я буду показувати предмети на таблиці, а ви повинні їх називати. (Додаток 1)

 

Молитва.

Подякуємо Богу за Його батьківську турботу і любов, попросимо благословення на урок.

 

Пісня «Будьте мудрі».

1.Не вбачай маленьке око, що не слід ( 2 рази)

Бо пильнує Бог над міру, чи міцну ти маєш віру

Не вбачай маленьке око, що не слід.

 

2. Ти не слухай, мале вушко, що не слід ( 2 рази)

Приспів

3. Не роби, маленька ручко, що не слід ( 2 рази)

Приспів

4. Не кажи, малий язичку, що не слід ( 2 рази)

Приспів

5. Не ходи, маленька ніжко, де не слід ( 2 рази)

Приспів

6. Будьте мудрі, очка, вушка, язичок ( 2 рази)

Приспів

 

ІІ. Повторення опорних знань.

Гра «Лікар і пацієнти»

Заходить «лікар» в білому халаті, на голові шапочка з червоним хрестом, в руках аптечка. В ній знаходяться: лейкопластир, яблуко, настойка, дзеркальце, пластинки таблеток, цукерки, бинт, м’ячик, вітаміни, ручка, мікстури «Пертусин», машинка, аскорбінка вітаміни, і т.п (речей з питаннями має бути по кількості дітей в групі, якщо позволяє бюджет то залишити ці речі дітям у подарунок за відповіді). До кожної речі, що не належить до аптечки прикріплена смужка із запитанням по темі минулого уроку. Лікар має поговорити з вихованцями приблизно у такому напрямку:

- Коли ви приходите на прийом до лікаря? (коли, щось болить)

- Чому звертаєтесь до нього? (щоб допоміг)

- В яких випадках лікар приходить до вас? (коли ми не можемо йти)

- Покажіть, як виглядає пацієнт до прийому у лікаря? L

- А після того, як одужає? J

- Дітки, я знаю, що ви не дуже полюбляєте відвідувати лікарню, але мене не бійтеся. Я сьогодні уколи і гіркі пігулки нікому не даватиму. Скажу вам лише одне: Бог турбується про людей і часто Він використовує лікарів, щоб повернути їм здоров’я. А прийшов я до вас за допомогою. Отже мені потрібно виявити зайві речі у моїй аптечці, а то якась вона занадто важка для мене. Допоможете? Те що ви вважаєте, що мені потрібне ви не берете, а що зайве виймаєте, домовилися? Одна умова берете лише щось одне. Гаразд!?

«Лікар» відкриває аптечку і пропонує дітям вибрати по одному предмету, який не потрібний лікарю в його роботі.

Запитання:

??? взяти з попереднього уроку